Co Vám mohu předat….

Vítejte na mých stránkách. Těší mě váš zájem o můj styl vaření, kurzy vaření a osobní setkání. Chtěla bych předeslat, že se rozhodně nepovažuji se za foodblogera. Recepty na stránky dávám proto, aby si klient nebo účastník mých kurzů utvořil představu, jak vařím, jak smýšlím o jídle. Pokud byste chtěli mít jasnější představu, můžete mě vyhledat v médiích:

  • Na stránkách české televize, kde již 8 let pravidelně jednou za měsíc vařím a mluvím o stravě v pořadu Sama Doma
  • vystupovala jsem 2 roky v pořadu Kouzelné bylinky
  • Občas o stravě hovořím na ČR Dvojka
  • 6 let jsem psala články o výživě včetně receptů do časopisu Joga Dnes (2017-2022)

Zároveň už roky studuji (tento proces zřejmě nikdy nekončí :-)) fytoterapii a dietologie dle pohledu čínské medicíny. O tutu kostru se velmi opírám při doporučování vhodných potravin pro daného klienta, výběru bylin nebo čínských směsí doplňující jídelníček.

Jak píši v záložce „O mně“, stravu nepovažuji jen jako prostředek být sytý a spokojený (nebo nespokojený), ale jako jednu z důležitých cest k sám sobě. Už samotný postoj, jak se stavíme ke stravování mi ledascos napoví. S klienty pracuji jednak na kurzech vaření, které koncipuji maximálně pro 10 ldií, abych zachovala co nejvíce osobní přístup a také při individuálních konzultacích. Obě možnosti přinášejí důležité vhledy o sobě samém, postoji k jídlu a tím i vlastně k životu. Pomohu Vám najít kompas, jak jíst, co jíst tak, abyste se co nejvíce přiblížili své optimální váze a jídlo pro vás bylo radost. Vedlejším příjemným efektem bývá zlepšení zdraví:-D.

A jestli toto k vám promlouvá, jste vítáni. 🙂

Co od mě nečekejte:

  • počítání kalorií
  • přesné návod: – kdy, přesné složení stravy, v kolik , a množství toho co jíst (dle mě, je to cesta nesvobody a oběti)

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *